KONST / Litografier / Litografi 13185132
nr 1318 5132
Hasse Froom
(f. 1938), Sverige
Litografi, "Ångbåtskvarn Strängnäs". Signerad, numrerad 32/250. Motivet: 28x39cm
Hasse Froom, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:47:55